Skip Navigation LinksHome»waar

 Waar vind ik ZAP?

Verdeelpartner:
Brooklyn www.brooklyn.be


Hogescholen en universiteiten:
Thomas More Mechelen
Odisee Gent
Odisee Aalst
Arteveldehogeschool
Hogeschool Gent
EHSAL Brussel
VUB Brussel - studentenrestaurant en KultuurKafé
Erasmus Hogeschool Brussel
Plantijn Hogeschool Antwerpen
Karel de Grote Hogeschool
Hogeschool PXL
Groep T Leuven
KULAK Kortrijk
Howest


ZAP wordt verspreid over heel Vlaanderen in displays in volgende steden:


Antwerpen:
Villanella
Kassa 4
Fish & Chips
Zuiderpershuis
Mekanik Strip
Muziekcentrum Trix
Petrolclub
Beno Cycling


Wijnegem:
Zest


Brussel:
Ancienne Belgique
Botanique
Kultuurkafé VUB
Johnny Velvet
NVSM


Brugge:
Charlie Rockets Youth hostel
Het Entrepot
Zest


Gent:
Vooruit
Creamville
Quetzal
Zest
Culture Club


Hasselt:
Muziekodroom


Kortrijk:
Openbare Bibliotheek Kortrijk
Den Bras
Zimba Shop


Leuven:
Ali Baba
Antalya
Café Coop
Café Metropool
Carhartt Shop
Lapaz Café
Delicious
Minnepoort
De Werf


Genk:
StampMedia


ZAP is verkrijgbaar in de UGC bioscopen:
Mechelen
Aarschot
Turnhout


Of bij de vestigingen van Brooklyn in:
Antwerpen
Gent
Brugge
Knokke
Oostende
Kortrijk
Waregem
Roeselare


Jeugdhuizen, JAC's en jongerencentra:


vzw Sociale Voorzieningen Artveldehogeschool Gent  Joseph Gerardstraat  18 9040 Sint-Amandsberg
"Hermes" studentenvereniging Jeanne Janssen Agoralaan gebouw D  3590 Diepenbeek
12-urenloop  Univ. Campus, gebouw B bus 1  3590 Diepenbeek
4AD vzw  Kleine Dijk  57 8600 Diksmuide
77ste berthoutridders, scouts duffel-west Michiel De Wolf  Zillebekelaan 6 2600 Berchem
ABVV-Jongeren Gent Sven De Dobbelaer Vrijdagmarkt 9 9000 Gent
Animo Tongeren femke duchatau Koninginnestraat 1 3700 Tongeren
Animo Waregem  Rijselstraat 4 8820 Torhout
Atomos vzw - Verbond   Kleinhoefstraat  4 2440 Geel
atomos vzw hiss  kleinhoefstraat 4 2440 geel
Bar a Bar - tav Dave Graulus Viviane Tramstraat 5 3840 Borgloon
Begeleidingstehuis Den Engel Van Remootere Karlien Turnhoutsebaan 210 2100 Deurne
Beljam Reggae Massive vzw   Bredastraat  46/01 2060 Antwerpen
Cafe d'Anvers  Verversrui  15 2000 Antwerpen
Cahier De Brouillon vzw  Vrijheid 84 2320 Hoogstraten
CC - Westrand - Steven De Mesmaecker  Kamerijklaan  1700 Dilbeek
CDO Noord  Victor De Langhestraat 71 2100 Deurne
Chiro Bever  Burght 19 1547 Bever
chiro herk  villersstraat 11a 3500 st-lambrechts-herk
Chiro Koka+ Bram Bortolin Liersesteenweg 186 2547 Lint
chiro moevia  koppenhollestraat  22 9500 Geraardsbergen
CLB Schelde-Dender-Durme  Grote markt  25 9200 Dendermonde
Club Industria Antwerpen  Indiestraat 10 2000 Antwerpen
Club Mystique  Hoeven 10 2350 Vosselaar
Clubhuis Human.Jongeren  Diestersesteenweg  152 3970 Leopoldsburg
Cultuurbeleidscoördinator Raf Van de Velde  Provinciebaan 20 3110 Rotselaar
CVO - Antwerpen-Zuid   Minderbroedersgang 5 2800 Mechelen
Dancing Witte Hoeve  Essestraat 74 9340 Impe
De Brik  Sint-Pieter 41/1 3621 Rekem
De Cadix vzw Charles De Roeck Cadixstraat  2 2000 Antwerpen
De Fabriek Jeugdvormingscentrum  Raffinaderijstraat 4 9000 Gent
De Geus-jongeren  Duivekeetstraat 18 9280 Lebbeke
De Kopergietery  Blekerijstraat 50 9000 Gent
De Velinx  Dijk  111 3700 Tongeren
De Warande  Warandestraat 42 2300 Turnhout
De WERF  Werfstraat 108 8000 Brugge
De Werf Leuven  Hogeschoolplein 5 3000 Leuven
Den Orbit Quint Vermeire 't Akkerken 7 9940 Sleidinge
Dienst Jeugd en Vorming  Gaver  72 9290 Berlare
Dixies  Pauwelslei  18 2930 Brasschaat
Eldorado vzw - jeugdwerking Bouharras Lahoucine Hortensiastraat 26a 3600 Genk
Fabriekspand Roeselare-Van Canneyt Guy  Veldstraat  59 8800 Roeselare
FBKKOK   Chaussee De Mons  145/C 6150 Anderlues
Fos De Havik   Sportwegel  7 9840 De Pinte
Funiversity   Eeklostraat  45 9030 Mariakerke
Fuse  Blaesstraat 208 1000 Brussel
GC Nekkersdal  E. Bockstaellaan 107 1020 Brussel - Laken
Gemeentebestuur  Opperstraat 31 1770 Liedekerke
Gemeentelijke Jeugd-& Cultuurdienst  Grote Markt 1 9060 Zelzate
Gemeentelijke Jeugd-& Cultuurdienst  Alfred Amelotstraat 53 9750 Zingem
Gemeentelijke Jeugd-& Cultuurdienst  Nieuwstraat 8 9950 Waarschoot
Gemeentelijke Jeugd-& Cultuurdienst  Kerkplein  1 3910 Neerpelt
Gemeentelijke Jeugdcentrum De Ster  Torenstraat 6 2830 Willebroek
Gemeentelijke Jeugddienst  Nieuwstraat 1 1785 Merchtem
Gemeentelijke Jeugddienst  Markt 1 2330 Merksplas
Gemeentelijke Jeugddienst  Heilaarstraat  35 2340 Beerse
Gemeentelijke Jeugddienst De Kruierie Bevrijdingstraat 1 2490 Balen
Gemeentelijke Jeugddienst  fortbaan 9 2870 Puurs
Gemeentelijke Jeugddienst  Eikendreef  3 2950 Kapellen (Antwerpen)
Gemeentelijke Jeugddienst  Spoorwegstraat 6 3020 Herent
Gemeentelijke Jeugddienst  Tervuursesteenweg 178 3060 Bertem
Gemeentelijke Jeugddienst  Grotestraat 33 3380 Glabbeek
Gemeentelijke Jeugddienst  Kapelstraat 10 3660 Opglabbeek
Gemeentelijke Jeugddienst  Dorpsstraat 44 3670 Meeuwen-Gruitrode
Gemeentelijke Jeugddienst Serge Claeyé Marktplein 1 9220 Hamme (O.-Vl.)
Gemeentelijke Jeugddienst  Bookmolenstraat 9 9230 Wetteren
Gemeentelijke Jeugddienst  Markt 1 9550 Herzele
Gemeentelijke Jeugddienst  Veldstraat 53 9910 Knesselare
Gemeentelijke Jeugddienst Huis Schoofs niveau D Dorpsstraat 14 3590 Diepenbeek
Gemeentelijke Jeugddienst tav Callaert Sabine  Kerkplein  3 9667 Horebeke
Gemeentelijke Jeugddienst tav Diego Sas  Kaakstraat  2 2160 Wommelgem
Gemeentelijke Jeugddienst tav Jeannette Stal  Markt  1 9930 Zomergem
Gemeentelijke Jeugddienst tav jeugdconsulent  Kamiel Wautersstraat 9 9140 Temse
Gemeentelijke Jeugddienst tav Nancy De Bleser  Antwerpsestraat 44 2850 Boom
GemSport- en cultuurcentrum Zomerloos  Sportstraat 1 8470 Gistel
Gigant Caers Kobe Ginderbuiten 156 2400 Mol
Herakles hockeyclub  Hockeyweg 1 2500 Lier
HHLIM dep IWT - Studentenvereniging Netsilana  Univ. Campus, gebouw D, bus 3  3590 Diepenbeek
Hof Ter Lo  Noordersingel 30 2140 Borgerhout
HUMANISTISCHE JONGEREN  Zelfbestuurstraat  12-14 bus 3 1070 Brussel
In the mood-Geert Vandekerckhove  Burgemeester Vandenbogaerdelaan 5 8870 Izegem
industria vzw  vesaliusstraat  13 3000 leuven
JAC Kommaf  Sint Katelijnestraat 57 2800 Mechelen
JAC Landen  stationsstraat  29 3400 Landen
JAC Punt  Dorpstraat 3 2920 Kalmthout
JAC Punt  Dorpstraat 3 2920 Kalmthout
JAC/JIP-Tervuren  Nieuwstraat 15F 3080 Tervuren
JAC-Aarschot  Bekaflaan 31a 3200 Aarschot
JAC-Brugge  Kleine Hertsbergestraat 1 8000 Brugge
JAC-Dendermonde  OLV-Kerkplein 30 9200 Dendermonde
JAC-Diest  Michel Theysstraat 7 3290 Diest
JAC-Geel - Sofie Geypens  Diestseweg  135 2440 Geel
JAC-Gent  Holstraat  23 9000 Gent
JAC-Izegem  Krekelstraat 167 8870 Izegem
JAC-JIP Geraardsbergen  zakkaai  31 9500 Geraardsbergen
JAC-Mol  Markt  54 2400 Mol
JAC-St. Niklaas  Apostelstraat 19 bus 1 9100 St.Niklaas
JAC-Turnhout  Paterstraat 47 2300 Turnhout
JAC-Veurne  P. Benoitlaan  58 8630 Veurne
JC 5 voor 12 De Group Margot d' Herbouvillekaai 25 2020 Antwerpen
jc den ast  Hemelweg  34 8501 Heule
JC Den Eglantier stefan temmermans Liersesteenweg 44 2570 Duffel
jc den eglantier Peter Meeusen zillebekelaan 6a 2600 berchem
JC Metteko - Mechelen  Nicole La Iacona  Reuzestraat  1 2800 Mechelen
JC Tranzit  Magdalenastraat  48 8500 Kortrijk
jd-jip-Antwerpen-Wilrijk  Heistraat 34a 2610 Wilrijk
Jeugd en Muziek Vlaanderen T.a.v. Annemie Valgaeren Defacqzstraat 1 1000 Brussel
JEUGD RODE KRUIS  Motstraat  40 2800 Mechelen
JEUGD RODE KRUIS  Motstraat  40 2800 Mechelen
jeugd van volksgalm  Naamsesteenweg 385 3800 Sint-Truiden
jeugdcentrum brasschaat  Het Heiken 13 2930 Brasschaat
jeugdcentrum Brieljant  Mouterijdreef 20 9800 Deinze
jeugdcentrum Den Eglantier  Apostelstraat 13 9100 Sint-Niklaas
Jeugdcentrum Den Eglantier  Zillebekelaan  60 2600 Berchem
jeugdcentrum Diezie  Sint-Michielsstraat  16 8800 Roeselare
jeugdcentrum El Paso  Gebr. Desmetstraat 108 9000 Gent
jeugdcentrum EXiXion  Bookmolenstraat 5 9230 Wetteren
jeugdcentrum Kadans  Stationsstraat 71 9880 Aalter
Jeugdcentrum Loco-Motive benedenverdieping  Antwerpsesteenweg 208-210 1000 Brussel
jeugdcentrum Moevement  Aarschotsesteenweg  1 2500 Lier
jeugdcentrum Pingie  Hertstraat 98 9473 Welle-Denderleeuw
Jeugdcentrum R'en Art en Slakkenplein  Vossenstraat 10 1000 Brussel
jeugdcentrum Roeselare  Sint Michielstraat 16 8800 Roeselare
jeugdcentrum Smurf  Pastorijstraat 1 3290 Schaffen-Diest
jeugdcentrum 't Schabernak  E. Dekosterstraat  134 1140 Evere
jeugdcentrum Ten Goudberge nicolas Deken Jonckheerestraat  3-5 8560 Wevelgem
jeugdcentrum Togenblik  Zwarte Dreef  4 9120 Beveren
Jeugdcentrum Vizit  Heistraat 34a 2610 Wilrijk
Jeugdcentrum Vizit  Johan Dewispelaere  Heistraat  34 a 2610 Wilrijk
Jeugdcentrum Willems en Willemsplein  Willemsplein 12 1020 Brussel (laken)
jeugdclub Ahoy  Kosterijstraat 5 2110 Wijnegem
jeugdclub Jia  Veeweydestraat 78 1070 Anderlecht
jeugdclub Malmejo  Lierselei 17 2390 Malle (Oost)
jeugdclub 't Uilekot  Jean Notéstraat 62 1070 Brussel
jeugdclub 't Uilekot  Dekenijstraat 100 1180 Ukkel
Jeugddienst Essen  Heuvelplein 23 2910 Essen
Jeugddienst Gent  Kammerstraat 10 9000 Gent
Jeugddienst Londerzeel  Lijsterstraat 1 1840 Londerzeel
Jeugddienst Oostende  Zinnialaan 1 8400 Oostende
jeugddienst plus-JIP-Lille  Rechtestraat  59 2275 Lille
Jeugddienst Sint-Pieters-Leeuw   Lotstraat  6 1600 Sint-Pieters-Leeuw
Jeugdherberg Be'gein'hof  Sint-Ursulastraat  1 3700 Tongeren
Jeugdhuis "La Clé - De Sleutel"  Oudergemselaan  189 1040 Etterbeek
jeugdhuis 10R20  Grote Markt 41 2200 Herentals
jeugdhuis 2 Hoog Stijn Van Pee Dorpstraat 540 3061 Leefdaal
jeugdhuis Alfa  Jagersstraat 66 9660 Brakel
jeugdhuis Alleman Erika Plaitin Emile Steenostraat 6 1160 Oudergem
jeugdhuis Animoro  Stationsstraat  275 1700 Dilbeek
jeugdhuis Apollo  Aan de Engelse Hof 10 bus 2 3620 Lanaken
jeugdhuis Argus  Weg naar As 366 3600 Genk
jeugdhuis Aurora  Kerkstraat 32a 3920 Lommel
jeugdhuis Avalon  Gentweg 30 9890 Vurste
jeugdhuis Avilo  Kerkstraat 82 1790 Affligem
jeugdhuis B52  Aartrijkestraat 92 8480 Eernegem
jeugdhuis Blizzard marjolein terclaevers Thenaertstraat  8 1820 Melsbroek
Jeugdhuis Bouckenborgh (Merksem)  Bredabaan  561 B 2170 Merksem
jeugdhuis Braam  Runkstersteenweg  149 3500 Hasselt
jeugdhuis Cavier dirk biesmans visésteenweg  263 3770 riemst
jeugdhuis Centrum West  Menenstraat  24 1080 Sint-Jans-Molenbeek
jeugdhuis Chaos  Heerweg Zuid 124 9052 Zwijnaarde
jeugdhuis Chez Choseken  Bleekstraat 46 F 9031 Drongen
jeugdhuis Club 9 Rudi Haselaars Albert-I-Laan 41 3582 Koersel-Beringen
jeugdhuis Contrast  Rijksweg  310 8710 Wielsbeke
jeugdhuis D'Addario's  Linkhoutstraat  3560 Lummen
Jeugdhuis d'Addarios  Davy Meybos  Demerstraat  6 3560 Linkhout
jeugdhuis D'Antenne vzw Sander Tassaert Izegemsestraat 275 8500 Kortrijk
jeugdhuis De Balans  Schuttenbergstraat 2 3665 As
jeugdhuis De Barak  Vlessersweg z/n 3650 Dilsen-Stokkem
jeugdhuis De Baskuul  butastraat  20a 3550 Heusden-Zolde
Jeugdhuis De Bem  Kiezelstraat 118b 3500 Hasselt
Jeugdhuis De Bem vzw  Jan Nijsen Kiezelstraat  118 b 3500 Hasselt
jeugdhuis De Betonneuse  Schuiferskapellestraat 12 8740 Pittem
jeugdhuis De Bogaard  Diestseweg 135 2440 Geel
jeugdhuis De Bunker  Grotestraat 29 3380 Glabbeek
jeugdhuis De Choke  Waterloosesteenweg  17 2230 Herselt
jeugdhuis De Couter  Middelkouter 10 9450 Haaltert
jeugdhuis De Cramme  Verkenstraat  33 9190 Stekene
jeugdhuis De Faar  Sportlaan  2450 Meerhout
jeugdhuis De Freggel  Vlichtsesteenweg 115 8570 Anzegem
jeugdhuis De Gnirk  Hundelgemsesteenweg 445 9820 Merelbeke
jeugdhuis De Haajf  Zoemerik  4 3740 Bilzen
jeugdhuis De Jukte  Sint-Denijsplaats 11 8940 Geluwe
Jeugdhuis De Kaller  Michel Moorsplein z/n 3740 Moppertingen-Bilzen
jeugdhuis De Kanapee  Torhoutstraat 40 8610 Kortemark
jeugdhuis De Kelk  Langestraat 69 8000 Brugge
jeugdhuis De Kick  Weg naar As  61-63 3680 Maaseik
jeugdhuis De Kim  Langestraat 44a 8400 Oostende
jeugdhuis De Kloemp  Backveldstraat  1a 3380 Bunsbeek-Glabbeek
jeugdhuis De Klup tav kim hennuy Tiensestraat 43/3 3320 Hoegaarden
jeugdhuis De Kreun  Conservatoriumplein  1 8500 Kortrijk
jeugdhuis De Kring  Crevestraat  31 9180 Moerbeke-Waas
Jeugdhuis De Kroenkel   Handelsstraat  4 2570 Duffel
Jeugdhuis de Lochtink Bieke Vanfleteren Kerkstraat 12:00 AM 9900 Eeklo
jeugdhuis De Mans  Liersstraat 22 3670 Meeuwen
jeugdhuis De Messink  Dreef  6-8 9930 Zomergem
jeugdhuis De Moeve  Aarschotsesteenweg 1 2500 Lier
Jeugdhuis De Moeve vzw   Aarschotsesteenweg  1 2500 Lier
jeugdhuis De Muze  Beislovenstraat 4 9620 Zottegem
jeugdhuis De Nieuwe Grams  Patroonschapstraat 7 3010 Kessel-Lo
jeugdhuis De Nok  Cingel 1 2350 Vosselaar
jeugdhuis De Non  Halledorp 37 2980 Halle-Zoersel
jeugdhuis De Paravang  Westendelaan 38 8430 Middelkerke
Jeugdhuis De Paravang vzw  Westendelaan 38 8430 Middelkerke
jeugdhuis De Pit  Kurcellaan  28 8670 Koksijde
jeugdhuis De Plekke  Gullegemesesteenweg  78 8501 Bissegem
jeugdhuis De Plekker  Kerkstraat 28 3770 Riemst
jeugdhuis de ponie  Ketenstraat  5a 8890 Dadizele
Jeugdhuis De Schelft vzw  Sleutjes  7b 3930 Hamont-Achel
jeugdhuis De Schil  Pater Nuyenslaan  70 2970 Schilde
jeugdhuis De Splinter  Steenweg op Mol 38b 2360 Oud-Turnhout
jeugdhuis De Vleermuis  Noordstraat  140 8630 Veurne
jeugdhuis De Zok  Speurstraat  73 9340 Oordegem
jeugdhuis De Zolder eveline vande vyvere bredabaan 407 2930 brasschaat
jeugdhuis Den Borduur  Baalsebaan 253 3128 Baal (Tremelo)
jeugdhuis Den Borduur  Geertruimoerstraat 22 3128 Tremelo
jeugdhuis Den Couter  Komstraat 26 8970 Poperinge
Jeugdhuis Den Dijk  Wetenschapstraat  3 2850 Boom
Jeugdhuis Den Draai  Kerkham 3 C 9070 Destelbergen
jeugdhuis Den Droes  Potaardestraat 3 1860 Meise
jeugdhuis Den Dwarskop  Binnenweg 4 8000 Brugge
jeugdhuis Den Halm  Meirstraat z/n 2890 Oppuurs
jeugdhuis Den JOC  Dorp 48a 2250 Olen
Jeugdhuis Den Trap vzw  Ruben De Hert  F. Maesstraat  95 2550 Waarloos
jeugdhuis Den Traveir  Meensestraat 13 8880 Ledegem
jeugdhuis Den Troemel  Dorpsstraat 36 3080 Vossem
jeugdhuis Den Uitlaat  Heuvelstraat 57 bus 1 3390 Tielt-Winge
jeugdhuis Dido  Oude Heerbaan 7 9420 Erpe-Mere
jeugdhuis Distel  P. Van Mierlolaan  19 3550 Heusden-Zolder
jeugdhuis Djem  Dambrugstraat 5 9120 Melsele
Jeugdhuis Doema  Oude Brusselstraat 28 2800 Mechelen
jeugdhuis Doetsjé  Guido Gezellelaan 2 1880 Kapelle-Op-Den-Bos
jeugdhuis Dolce Vita  Lepelstraat  18 8840 Oostnieuwkerke
jeugdhuis DWARS linters katrin Kerkstraat 113 3850 Nieuwerkerken
jeugdhuis Ekseekwo  Driebeekstraat 4 9050 Gentbrugge
jeugdhuis Fluks  Sint-Ursmarusstraat  127 9200 Baasrode
jeugdhuis Ginsert  Europalaan 26 3600 Genk
jeugdhuis Govio  Dorpsstraat 1 2920 Kalmthout
jeugdhuis Heidestip  Bloemstraat 1 1840 Londerzeel
jeugdhuis Heizo  Kloosterstraat 1bus01 3590 Diepenbeek
jeugdhuis Het Andere Geslacht  Torhoutstraat 2 8810 Lichtervelde
jeugdhuis Het Uur  Sint-Berlindisstraat 10 9400 Meerbeke
jeugdhuis Hob Nob  Het Heiken  43 2930 Brasschaat
Jeugdhuis Hoje  Bankstraat 88 2811 Hombeek
jeugdhuis Hoje vzw  Bankstraat 88 2811 Hombeek
jeugdhuis Ifigineia  Bogaerdstraat 9-11 1785 Merchtem
jeugdhuis Impuls  Hambosstraat 46 3018 Wijgmaal
jeugdhuis Impuls  Polderbos 2 9840 De Pinte
jeugdhuis In de Graaf Niels Op ''t Roodt Prevotlaan 22 3650 Dilsen-Stokkem
jeugdhuis J.O.S  Kerkhofstraat  13 1703 Schepdaal
jeugdhuis Jakkedoe  Nieuwstraat 6 8792 Desselgem
jeugdhuis Jamklub  Meulesteedsesteenweg 25 9000 Gent
jeugdhuis Jazaki  Palingstraat 20 2870 Puurs
jeugdhuis Jena  Drapstraat 16 9810 Nazareth
jeugdhuis Jeppe  Zenneweg 20 1980 Eppegem
jeugdhuis Jespo  Schoolstraat 15 3370 Boutersem
jeugdhuis Jester  Markt  11 8755 Ruiselede
jeugdhuis Jiekaa  Thaelstraat 7 1800 Vilvoorde
jeugdhuis job  Antwerpsesteenweg  763 9041 Oostakker
jeugdhuis Joh  Oudestraat  81 2660 Hoboken
jeugdhuis Joké  Boomsesteenweg 333 2610 Wilrijk
jeugdhuis Joko  Tervuursesteenweg 18 2800 Mechelen
Jeugdhuis JOKO  Rijmenamsesteenweg 99 2820 Bonheiden
jeugdhuis Jokot Verbrugghe Renaat Barelstraat 111a 2880 Bornem
jeugdhuis Jong Valaar  Gebr. De Wachterstraat 24 2610 Wilrijk
jeugdhuis JooW - vzw JooW Tom Fonck Naurits Noëstraat 13 3050 Oud-Heverlee
jeugdhuis Josto jesse gijbels Herrystraat  22 2100 Deurne
jeugdhuis Jotse - Tsentroem  Oude Brusselsestraat 0 28/30 2800 Mechelen
jeugdhuis Jouwes John Maesen p/a Hoofreen 12 3620 Gellik
jeugdhuis Juvenes  Kloosterstraat  31 9240 Zele
jeugdhuis Kaarderij  Kaarderijstraat 29 9000 Gent
jeugdhuis Kabal  Kleine Lei 17 2870 Ruisbroek
jeugdhuis Kaddish  Vordensteinstraat  50-52 2900 Schoten
jeugdhuis Kadee Van Gasse Sony Barelstraat 111a 2880 Bornem
Jeugdhuis Kadee vzw   Wuustwezelsesteenweg 19 2920 Kalmthout-Nieuwmoer
jeugdhuis Kaktus  Mechelbaan 464 2580 Putte
jeugdhuis Kapao  Stationsstraat  3 2250 Olen
jeugdhuis Knodde  Krogstraat 7 1860 Meise
Jeugdhuis Knodde   Krogstraat 7 1860 Meise
jeugdhuis Krak  Kasteelstraat  8580 Avelgem
jeugdhuis Leeuwerik  Ommeganglaan  z/n 9340 Lede
jeugdhuis Libertas  Molenberg  24 2450 Meerhout
jeugdhuis Linxx p/a Claire Pieck  Bijllaan 1 2547 Lint
Jeugdhuis Lodejo vzw  Stijn Lemaire  Dorp Oost  1 9080 Lochristi
jeugdhuis Merlijn  Kerkhofstraat  54 1970 Wezembeek-Oppem
jeugdhuis Millenium  Averbodeweg  18 3271 Zichem (Okselaar)
jeugdhuis N9/vzw Driewerf Hoera  Molenstraat 165 9900 Eeklo
jeugdhuis Nootuitgang  Parklaan 159 2650 Edegem
jeugdhuis Nyx  Dr. Vanderhoeydonckstraat 56  3560 Lummen
jeugdhuis Oje  Dascottelei  105 2100 Deurne
jeugdhuis Okapi  Kerkstraat  16 9160 Lokeren
jeugdhuis Onder De Toren  Markt  3 1840 Londerzeel
Jeugdhuis Opsenter  Pieter Van Hecke  Leemweg  24 9980 Sint-Laureins
jeugdhuis Paddestoel  Gemeenteplein 1 1702 Groot-Bijgaarden
jeugdhuis Perron 4  Dorpsstraat  31b 2845 Niel
jeugdhuis Phobos  Koldamstraat 11 1560 Hoeilaart
jeugdhuis Phoenix  Nieuwstraat 81 2260 Westerlo
jeugdhuis Pionier  G.A. Galopinstraat 19 3600 Genk
jeugdhuis Qbus  Kleistraat 204 2630 Aartselaar
jeugdhuis Qw1i - Niels Joncheere  Alfred Algoetstraat 77 1750 Lennik
jeugdhuis Reflex  Fabrieksstraat 19 9520 Sint-Lievens-Houte
Jeugdhuis Reflex vzw  Peter De Keukeleire  Fabrieksstraat  19 9520 Sint-Lievens-Houtem
jeugdhuis Rzoezie   Tinnelaan  4 2800 Mechelen
jeugdhuis Sjaloom  Kerklaan 30 1830 Machelen
jeugdhuis Sjatoo  Colmanstraat 51c 9270 Kalken-Laarne
jeugdhuis Snuffel  Hamse Steenweg 1 9200 Dendermonde
jeugdhuis Sojo Jeroen Eerdekens Eén-Meilaan 35 3010 Kessel-Lo
jeugdhuis Spin  Pastorijstraat  51 2480 Dessel
jeugdhuis Straatje Zonder Einde  Vaartstraat 86 9971 Lembeke
jeugdhuis 't Anker  Frans Tittelmansstraat  z/n 3500 Hasselt
jeugdhuis t Biejke  Steenstraat  8 3840 Borgloon
jeugdhuis 't Boemelke  Basilieklaan  75 3270 Scherpenheuvel
jeugdhuis 't Bronneken  Bergestraat 2 1730 Asse
jeugdhuis 't Dokske  Vrijhandelsstraat  34 2170 Merksem
jeugdhuis 't Geduld  Afsneedorp 24-26 9051 Afsnee
jeugdhuis 't Hoekske  Singel z/n 2275 Gierle
jeugdhuis 't Ipperste  Smallekotstraat  20 8780 Oostrozebeke
jeugdhuis 't Kalf  Bosdreef  8210 Veldegem-Zedelgem
jeugdhuis 't Kasseiken  Molenhoek 19 9185 Wachtebeke
jeugdhuis 't Kloefke  Bruggestraat 19 8700 Tielt
jeugdhuis 't Klokhuis  De Ring  65 9220 Hamme
jeugdhuis 't Licht  Liersebaan 12a 2240 Zandhoven
jeugdhuis 't Molentje  R. Vansteenbruggestraat 104 8790 Waregem
Jeugdhuis ''t Molentje  Leiestraat  1 8520 Kuurne
jeugdhuis 't Mutske  Schapenweg 2 1020 Laken
jeugdhuis 't Onkrooid  Koeistraat 8a 2370 Arendonk
jeugdhuis 't Oog (JKT)  Oppemstraat 57 3080 Tervuren
jeugdhuis 't Orakel  Hofstraat 14 9700 Oudenaarde
jeugdhuis 't Paenhuys  Stoopkensstraaat 82b 3320 Hoegaarden
jeugdhuis 't Plectrum  Schoolstraat 19 9860 Gijzenzele
jeugdhuis 't Ressorke  Lierput 17 1730 Kobbegem
jeugdhuis 't Schavuitje Kristof Leenders Ridderstraat 6 3540 Herk De Stad
jeugdhuis 't Schipke  Larstraat 34 8930 Lauwe
jeugdhuis 't schuur  Schaafstraat 35 2870 Breendonk
jeugdhuis 't Stabhoe  Kerkstraat 89 2940 Hoevenen
jeugdhuis 't Staminee  Cardijnlaan 8 2290 Vorselaar
jeugdhuis 't Stoofke  D. Van Leeuwenstraat 12b 3840 Rijkel
jeugdhuis 't Stoveke  Zevensterre  1852 Beigem
jeugdhuis 't Veldeke  Klein Langeveld 30 3220 Holsbeek
jeugdhuis 't Verschil  Nieuwkerkenstraat 198 9100 Nieuwkerken-Waas
Jeugdhuis 'T Verzet  Duinenwater 45 8300 Knokke-Heist
jeugdhuis 't Zwaantje  Latemstraat 91 9830 Sint-Martens-Latem
jeugdhuis Tel18  Waterstraat 16 2180 Ekeren
jeugdhuis Ter Walle  Kattestraat 72 9150 Kruibeke
jeugdhuis Terlinden  Raffelgemstraat 8 9300 Aalst
jeugdhuis Ternat/ JC Puls  Van Cauwelaerstraat  26 1742 Ternat
Jeugdhuis The Nooddle  Bloemendalestraat 153 8730 Beernem
jeugdhuis Thebe vzw  Schoolstraat 4 3690 Zutendaal
jeugdhuis Tijl  Begijnenstraat 1a 3290 Diest
Jeugdhuis Ti'ket vzw (Vanlancker Kevin)  Kapelstraat   54 9140 Steendorp
jeugdhuis Time-Out  Noorderlaan 7 1731 Zellik
jeugdhuis T-Klub Jeugdclubs  Koophandelstraat 23 9160 Lokeren
Jeugdhuis Tongeluk  Bosstraat 10 1083 Ganshoren
jeugdhuis Tonzent  Hutstraat 22 1910 Kampenhout
Jeugdhuis Tramalant  Stationslaan  61 1980 Zemst
jeugdhuis Troelant  Wijnveld 12 9112 Sinaai
jeugdhuis Tydeeh  Rivierstraat  8 2400 Mol
jeugdhuis Vibro  Molenstraat 50 2220 Heist-Op-Den Berg
jeugdhuis Wollewei  Draaiboomstraat 6 2300 Turnhout
Jeugdhuis Wollewei vzw  A. Schepers  Draaiboomstraat 6 2300 Turnhout
jeugdhuis X Hoeselt  Europalaan  4 3730 Hoeselt
jeugdhuis Ypsilon  Meuleschettestraat  32 9300 Aalst
jeugdhuis Zenith  Otterstraat 58 9200 Dendermonde
jeugdhuis Zigzag  Kloosterstraat  7 2330 Merksplas
Jeugdhuis Zoezel  Petra Bartholomeeusen  Zonneputteke 3 2980 Zoersel
Jeugdraad Zoersel  Handelslei 167 2980 Zoersel
jeugduis Den Daak Sophie Van der Avort Distelvinklaan  22 2660 Hoboken
JEUGDVAKANTIES DUINEN-HEIDE  MAGELEINSTRAAT 13 A 9000 GENT
Jeugdvereniging Caoutchouc José De Busscher  Industrielaan 2 9900 Eeklo
jeugdwelzijnswerk Meulenberg vzw  postbus  104 3530 Houthalen
JH De Mussenakker vzw (Laurijssen Raf)  Meerleseweg 33 2321 Meer
jh de peulschil - Kortenaken  lindebaan 19 3300 Tienen
JH De Stip  Stipstraat 2 3945 Ham
JH 't Slot vzw (De Bie Jan)  Schuttershofstraat 19 2330 Merksplas
JH Wommel Krikke Van Geel - secretaris Hoevenstraat 76 2160 Wommelgem
JIP-Dendermonde  Grote Markt z/n 9200 Dendermonde
JIP-Halle  Deken Michielsstraat 48 1500 Halle
JIP-Menen  Koningstraat 32 8930 Menen
JIP-Sint-Pieters-Leeuw  Lotstraat 6 1600 Sint-Pieters-Leeuw
JIP-Zwevegem  Otegemstraat 236 8550 Zwevegem
JK Vuilbak  Sollenveld 11 1700 Sint Martens Bodegem
joc artisjoc  brugsestraat 30 8020 Oostkamp
joc de barst  Scheldestraat 31 9890 Gavere
JOC De Molen  Koutermansstraat  1 3570 Alken
JOC De Nartist  Clemens Delandtsheerlaan 26a  9140 Temse
JOC De Prik  Oude Rozebekestraat 55 8830 Hooglede
JOC De Redekiel  Bloemestraat 13 9990 Maldegem
Joc De Schuur  Marijke Ameye Krekelstraat  167 8870 Izegem
Joc Hove Tom De Pooter P. Van Ostaijenlaan 6 2540 Hove
JOC Sirkônflex  Groenestraat 20 8210 Zedelgem
JOC 't Congres  Koen Debusschere Breulstraat 2 8890 Moorslede
jongerencentrum Centraal  Lusthovenlaan 10 2640 Mortsel
jongerencentrum Chicago  Vaartstraat 47 1000 Brussel
jongerengemeenschap Oude Bareel  Antwerpsesteenweg  763 9040 Sint-Amandsberg
Jorg Engelen (JH Den Dijk)  Kerkstraat 64 2840 Rumst
KA Keerbergen   Vlieghavenlaan  18 3140 Keerbergen
KAJ Machelen Jasper Vervaert  Petegemstraat  77 9870 Machelen
KAJ Machelen   Kortenbergsesteenweg 100 1820 Steenokkerzeel
KAJ Machelen   Tuinwijk   9870 Zulte-Machelen
kansarmoedeproject kabas  augustijnslei 115-117 2930 Brasschaat
Kasteel Wallemote  Kokelarestraat  85 8870 Izegem
Kavka  Oudaan 14 2000 Antwerpen
KC Nona -   Begijnenstraat 21 2800 Mechelen
Kerberus  Europaplein  38 3630 Maasmechelen
Kinderrechtenhuis vzw  Stationsstraat  135 3570 Alken
Kinky Star  Vlasmarkt 9 9000 Gent
KLJ Nevele  p/a Landegemstraat  27 9850 Nevele
KTA Horteco Vilvoorde  Mieke Haezebrouck De Bavaylei  116 1800 Vilvoorde
Kultuur- en Dienstencentrum België  Burg. Bollenstraat 54/56 3500 Hasselt
KVG-JONGEREN  Van Vaerenberghstraat 66 2600 Berchem
KVS   Arduinkaai  7 1000 Brussel
Leerlingenraad KTA  Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
LEJO  antwerpsesteenweg 701-703 9040 Sint-Amandsberg
Lessius CAMPUS DE HAM  Raghenoplein 21/bis 2800 Mechelen
Lommel Creatief (Lommel Rockt) Peter Vanvelthoven Lambert Van De Schans Collegestraat 25 3930 Hamont-Achel
Magik? Vzw   Watteeustraat  10 1000 Brussel
Mini onderneming Exito - ka ronse  Royerslaan 39 9600 Ronse
Mixit  Stationsstraat 19/1 9850 Landegem
Muziekclub Democrazy  Minnemeers 4 9000 Gent
Nieuw-Sledderlo vzw Helga Cleuren Wintergroenstraat 65 3600 Genk
OJC Kompas  Driekoningenstraat 48 9100 Sint-Niklaas
organisators plopfuif  Kasteellaan 8 3480 Geetbets
PartyProductions Mel De Saer Cuperusstraat 4 2018 Antwerpen
PartyProductions Mel De Saer Cuperusstraat 4 2018 Antwerpen
PIVA Roel Witvrouwen Desquinlei 244 2018 Antwerpen
POB Dentergem tav Steven Vanbelle  Oostdreef 48 8720 Dentergem
Repmond Rock (Nils Meyntjens)  Nobeekstraat 78 9150 Bazel
Roma / Rataplan Peter Meeusen  Statiestraat 13 2560 Nylen
Room Herent  Mechelsesteenweg 709 3020 Herent
Scheld'apen  d' Herbouvillekaai 36 2000 Antwerpen
Schouwburg CC Luchtbal  Columbiastraat 8 2030 Antwerpen
Scouts Jan Breydel  Vossevelden naast voetbalplein  2860 Sint-Katelijne-Waver
Scouts Leopoldsburg  Maarschalk fochstraat 23-jun 3970 Leopoldsburg
Sportnetwerk Gent Noord Fatih Kat Godshuisdammeke 20 9000 Gent
Sportpaleis Antwerpen  Schijnpoortweg  119 2170 Merksem
Stad Deinze  Markt  21 9800 Deinze
Stad Torhout  L.Van Damme of N. De Cuyper  Industrielaan 2 8820 Torhout
Stadsschouwburg Mechelen - Ann Denis  Tervuursesteenweg 18 2800 Mechleen
Stedelijke Jeugd-& Cultuurdienst  Stationstraat 29 3400 Landen
Stedelijke Jeugdcentrum Petrol  J & M Sabbestraat 163 A 8930 Menen
Stedelijke Jeugddienst  Ridderstraat 6 3540 Herk-de-Stad
Stedelijke Jeugddienst  Zuidervest 2a 3990 Peer
Stedelijke Jeugddienst  Van Monsstraat 19 8370 Blankenberge
Stedelijke Jeugddienst  Koning Albertstraat  24 8600 Diksmuide
Stedelijke Jeugddienst  Gemeenteplein  6 8790 Waregem
Stedelijke Jeugddienst  Grote Markt 1 8970 Poperinge
Stedelijke Jeugddienst Brieljant  Mouterijdreef 20 9800 Deinze
Stuk Leuven  Naamsestraat 96 3000 Leuven
TBC Events Ward Ramaekers Mechelsesteenweg 28 bus 4 2018 Antwerpen
Tempusbestuur GK Jette (VUB)  Laarbeeklaan  107 1090 Jette
Tjok  Paul van Ostayenlaan 2 2540 Hove
Toeterniettoe Gregory Vandewiele Engelsenlaan 136 9600 Ronse
Track Muziekcafé  Conservatoriumplein 2 8500 Kortrijk
Utopolis  Graatakker 99 2300 Turnhout
Victor Hortaschool Ilse Broeckx Oudstrijdersln 200 1140 Evere
Villa Botta  Venkelstraat 10 3990 Peer
VK* Concerts  Schoolstraat 76 1080 Brussel
Vooruit  Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
Vrij Centrum Ronse  Leander De Cauter  Zuidstraat  13 9600 Ronse
Vrijzinnig Centrum Ronse  Zuidstraat 13 9600 Ronse
VUB-Kultuurkaffee  Pleinlaan 2 1050 Brussel
vzw Embryo  Gasthuisstraat 14 9850 Nevele
vzw habbekrats Chris Van Lysebetten E. Anseeleplein 3 9000 Gent
vzw 't Hu'ske Ingrid Somers Kwekerijstraat 92/94 2140 Borgerhout
Wijkhuis Mechelen Nekkerspoel  Overheide 80 2800 Mechelen
Zeescouts Antwerpen  Beatrijslaan  41 2050 Antwerpen
Zij-kant, de progressieve vrouwenbeweging  Grasmarkt  105 bus 43 1000 Brussel
Zoezel  Zonneputteke  3 2980 Zoersel